Ви увійшли як Гість
Група "Гості" |
RSS
П`ятниця, 14.12.2018, 06:59
Головна | Мій профіль | Вихід

Меню сайту
Категорії розділу
Виховна робота [0]
Наше опитування
Оцініть оновлений сайт школи
Всього відповідей: 235
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Квітень » 21 » ДЕНь ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
07:55
ДЕНь ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

В КЗ «ЛУЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ. №13 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

 

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту об’єктів освіти м. Луцька у 2016 році, наказу управління освіти від 16.02.2016 №97-од «Про підсумки роботи з цивільного захисту в закладах освіти міської комунальної власності у 2015 році та основні завдання на 2016 рік» та з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та ОБЖД, набутих учнями протягом навчального року, 15 квітня 2016 року в школі проведено День цивільного захисту. До участі залучено 41 педагог, 24 людей обслуговуючого персоналу та 504 учні.

Згідно вимог міського наказу та наказу по школі від 23.03.2016 №91-од «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту в школі» розроблені і погоджені в управліннях освіти та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Плани підготовки та проведення Дня цивільного захисту, графік проведення Дня цивільного захисту.

Наказом по школі створена загальношкільна комісія з проведення Дня цивільного захисту. У склад комісії ввійшли такі структури: організаційний комітет, голова та члени комісії, підкомісія з проведення змагань та конкурсів.

04 квітня 2016 року відповідальним працівником з ЦЗ в школі, начальником штабу ЦЗ Супрунюк Н.М. була проведена службова нарада «Стан цивільного захисту в школі та завдання щодо підготовки Дня цивільного захисту» для усього постійного складу працівників школи та інструктивно-методична нарада для членів комісії та класних керівників з питань організації Дня ЦЗ.

З метою ефективної підготовки до Дня цивільного захисту в школі протягом березня-квітня було організовано контроль за якістю підготовки і занять з питань цивільного захисту в 2, 6, 7 класах; підготовлено матеріальну базу для проведення військово-спортивної естафети; організовано заняття і тренування з програм ЦЗ, відпрацювання нормативів; в кожному класі оформлено куточки цивільного захисту; розроблено суддівські документи для проведення конкурсів, естафет; дібрано фільми для показу; випущено стінні газети та малюнки учнями школи; організовано дію тимчасового демонстраційного пункту ЗІЗ. Завдяки зусиллям класоводів та класних керівників, з допомогою батьків забезпечено індивідуальними засобами захисту органів дихання усіх учнів школи. На допомогу класним керівникам та організаторам конкурсів у бібліотеці організовано виставку «Надзвичайні ситуації. Дії населення».

15 квітня День ЦЗ розпочався зі збору керівного та начальницького складу цивільного захисту школи та проведенням загальношкільної лінійки, на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями, завданнями, графіком проведення Дня ЦЗ. На перервах діяв тимчасовий демонстраційний пункт «Засоби захисту органів дихання та шкіри». У фойє школи також розгорнули пункт видачі ЗІЗ працівникам школи.

Фото. Пункт видачі ЗІЗ.

 

Усі учасники Дня ЦЗ мали нагоду прослухати випуск радіогазети «Знати й уміти», яку підготували представники учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Торбик С.В..

В 2-их, 6-их, 7-их класах були проведені відкриті заняття на теми: „Надзвичайні ситуації. Порядок дій учнів в разі небезпеки”, „Небезпеки повсякденного життя. Моделювання ситуацій допомоги при попаданні на тіло хімічних речовин”. Підбір матеріалів та форма навчання відповідали віковим особливостям дітей. Вчителі Юган В.М., Мартинюк В.В., Александрук А.П., Кулеша П.І., Данилюк О.О., Кучак Л.М., Руденко Л.С. для повного і кращого засвоєння матеріалу використали наочні посібники, засоби захисту органів дихання людини, відеофільми. Учні цих класів підготували виставку малюнків, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати. Вчителі змістовно підготували матеріал, бесіду супроводжували конкретними прикладами, велику увагу приділили питанням навчання учнів правильному поводженню в екстремальних ситуаціях. В решти класах школи були проведені планові тренування з цивільного захисту.

На третьому уроці відпрацьовувались дії постійного складу і учнів з ввідної «Пожежна небезпека». Оповіщення по ввідній проводилось дзвінковою сигналізацією. Під час ввідної відпрацьовувались елементи евакуації та нормативи по одяганню ЗІЗ. Організованість і дисципліну показали всі учні школи. Слід зазначити, що всі учасники навчально-виховного процесу забезпечені індивідуальними засобами захисту органів дихання.

День ЦЗ в школі був насичений різноманітними та цікавими для дітей формами діяльності. До їх проведення залучено не тільки класоводів та класних керівників, а й вчителів фізкультури, захисту Вітчизни, основ здоров’я, інформатики, учнівський парламент та ін.

В цей день до школи завітали бійці АТО, які розповіли учням, як поводитись в надзвичайних ситуаціях та надавати першу медичну допомогу.

Фото. Зустріч з бійцями АТО.

Фото. Виставка-конкурс малюнків і плакатів

Фото. Виставка засобів захисту

Фото. Одягання на швидкість ОЗК.

Фото. Подолання смуги перешкод у протигазах.

Заходи, які було проведено:

         -для учнів 1-4 класів - конкурс малюнків з тем ЦЗ;

  • для учнів 5-11 класів – конкурс стінних газет;
  • для учнів 3-4 класів - вікторина «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях» (Панасюк Л.О.);
  • для учнів 5-6 класів – спортивна естафету (вч. фізкультури Кропива Р.В., Мартинюк О.А.);
  • для учнів 7-8 класів проведено тести на теми життєвих ситуацій (вч. основ здоров’я Дудко Г.М.);
  • для учнів 9-11 класів – військово-спортивна естафета «День ЦЗ» (вч. Захисту Вітчизни Рущак В.М., вч. фізкультури Савка Т.Л.);

Також протягом дня для працівників та учнів 7-8 класів вчителями школи Рущаком В.М. та Волинцем Я.Ю. було організовано перегляд навчальних фільмів з тем ЦЗ. Бібліотекарем школи Дахновською О.О. організовано книжкову виставку «Надзвичайні ситуації».

Фото. Спортивні та військово-патріотична естафети.

  

    

Фото. Надання першої медичної допомоги при переломах.

Фото. Відкриті уроки.


 

Фото. Евакуація.

 

 

Результати конкурсів наступні:

 

Зміст заходів

Результат

Переможець

Вчитель

Конкурс малюнків для учнів 1-4 класів

Представлено 35 малюнків. Найбільше – 2-Б клас.

Також взяли участь наймолодші школярі – 1 клас.

І м. – Сахарова Діана, 2-Б клас; Стельмащук Віка, 3-А клас

ІІ місце – Кучерук Христина, 2-Б кл., Остапчук Олександра, 1-А кл.,

ІІІ місце – Громик Юля, 3-А кл.,

Пукалюк Ангеліна, 3-А кл.

Юган В.М.

 

 

Купчик О.О.

 

 

Юган В.М.

 

Саціна Н.Л.

 

 

Купчик О.О.

Конкурс стіннівок для учнів 5-11 класів

Представлено 12 газет.

І місце – учні 6-Б кл;

ІІ місце – учні 7-А кл;

ІІІ місце – учні 5-Б класу.

Руденко Л.С.

 

Кулеша П.І.

 

Гелюта К.В.

Вікторина для 3-4 класів

Взяли участь 2 команди: 3-іх та 4-их класів. Учні виявили належний рівень знань.

Обидві команди набрали однакову кількість балів.

Панасюк Л.О.

Спортивна естафета для 5-6 класів

5 видів діяльності:

смуга перешкод (І м. – 5-Б),

одягання протигазів (І м. – 6-А),

перенесення потерпілого (І м. – 6-Б),

метання гранати (І м. – 6-Б),

Загальний результат:

І місце – 6-Б;

ІІ місце – 6-А;

ІІІ місце – 5-Б;

ІV місце – 5-А.

І місце – 6-Б клас.

Руденко Л.С.

Тести для 7-8 класів

І місце – 7-А;

ІІ місце – 8-Б;

ІІІ місце – 8-А;

ІV місце – 7-Б.

І м. – 7-А клас

Кулеша П.І.

Військово-спортивна естафета для 9-11 класів.

Місця:

І – 11 кл.

ІІ – 9-А кл.

ІІІ – 10 кл.

І місце – 11 клас.

Рущак В.М.,

Чміль Н.В.

 

За результатами підготовки та проведення Дня ЦЗ визначити класи-переможці:

І ступінь: 2-А, 2-Б, 2-В класи (кл. Юган В.М., Мартинюк В.В., Александрук А.П.)

ІІ ступінь: 5-Б клас (кл.керівник Гелюта К.В.), 6-Б клас (кл.керівник Руденко Л.С.), 7-А клас (кл. керівник Кулеша П.І.)

ІІІ ступінь: 11 клас (кл. Чміль Н.В.)

Усі проведені заходи висвітлені на сайті школи.

Підбиваючи підсумки запланованих заходів, слід зазначити, що мета і завдання Дня цивільного захисту в школі виконані. Матеріали Дня ЦЗ систематизовані, висвітлені на сайті школи. Активним учасникам, переможцям заходів висловлені подяки та вручені грамоти.

Фото. Підбиття підсумків дня ЦЗ

 

Таким чином, День цивільного захисту в школі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані. Усі передбачені планом заходи також виконано.

 

 

Відповідальний працівник з ЦЗ у школі: Н.М.Супрунюк

 

Переглядів: 339 | Додав: yari4ok | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Корисні посилання
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів новин